Wypas owiec w bieszczadach

Czarne jest czarne a białe białe - czyli udowadnianie niczego: "wypas owiec w bieszczadach"
Wypas owiec w bieszczadach

Ostatnio sporo w necie testów.
Czytam wszystkie bo lubię wyciągać wnioski, a dane dostarczane przez innych seowców mogą wiele wykazać.

Ale nie mogę przestać się dziwić testom typu "wypas owiec w bieszczadach".
Autor testu najwyraźniej próbuje udowodnić, że czarne jest czarne a białe jest białe. Takie testy niczego nie udowadniają, bo jak można udowodnić wpływ paru linków na pozycjonowanie tak słabej frazy z prawie zerową konkurencją?

Do takiego testu właściwie nie potrzeba dużej ilości linków - wystarczy dobra optymalizacja strony i parę sensownych miejscówek. Tym bardziej podciąganie tego niewątpliwego sukcesu pod "pokonanie pingwina 4.0", który pewnie takie linki i strony obchodzi szerokim łukiem, jest lekko mówiąc zabawne.

No chyba, że autorowi o to chodziło - rozbawić owcami w bieszczadach innych śledzących nowinki pozycjonerów:)
A rzucone wyzwanie?
Jedziemy z kosem!

Co mogę powiedzieć na temat wypasu owiec w bieszczadach?

To musi kojarzyć się z niezwykle spokojną i urokliwa pracą. Wokół same owce, przyroda, i spokój. Na pewno przydałoby się niektórym w celu odreagowywania. Prawda niestety jest inna - to praca trudna i nie dla każdego. Bieszczady ( jak podaje wikipedia ;) ) - zachodnia część Beskidów Wschodnich, między Przełęczą Łupkowską a Przełęczą Wyszkowską. Najwyższy szczyt Bieszczadów to Pikuj (1405 m n.p.m., na Ukrainie) zaś na terytorium Polski – Tarnica (1346 m n.p.m.). Bieszczady W zasadzie to nigdy nie byłem w Bieszczadach - zdecydowanie wole morze, jeziora - wszędzie tam gdzie da się pływać. Miłośnikiem chodzenia po górach z pewnością nie będę - jakby majestatycznie nie wyglądały. Co innego wypas owiec.
Ciekawe ile na czymś takim można zarobić? ;) A wiecie, że owce były pierwszymi zwierzętami udomowionymi przez człowieka? Prawie 11 tys. lat temu.
Owce mogą osiągać wagę od 20 do 90 kg, a barany znacznie więcej. Wypas owiec Wypas owiec (zwłaszcza w Bieszczadach) nie powinien być trudny - owce nie wymagają dużego schronienia, ze względu na wełnę, dzięki której dobrze utrzymują ciepło. Dzięki temu też mogą wykorzystywać naturalne warunki do schronienia - takie jak konary drzew, krzewy i wzgórza.
Największe stada tych zwierząt znajdują się w największych Państwach: Chinach, Indiach, Australii - a w europie sympatią do owiec pałają Anglicy (ciekawe czemu ;) ).

A może tak rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady ?
Z tego co czytam to praca przy tych zwierzętach jest niezwykle trudna - od rana do zmierzchu. Nie wiem czy dałbym rade wstawać o 5 rano, nie mówiąc już o tym, że owciec pilnować trzeba również w nocy - bo grasują wilki i niedźwiedzie (serio, a ja myślałem, że to tylko w filmach!).

UPDATE 21.10.2016
Nowa domena - bo takie jest redhatseo.pl doszła do 11 miejsca. W jaki sposób? Optymalizacja plus kilkanaście linków ręcznych i zapleczowych. Udało się szybko osiągnąć ładny profil linków:

Majestic redhatseo.pl wypas owiec

Fraza robi się coraz trudniejsza, do top10 trafiło kilka mocnych domen, które będzie dość trudno przebić z nową domeną. Dyskusja na forum o owcach i wypasie wrze:) Zwłaszcza sporo wpisów dotyczyło samych Bieszczad - nie obyło się bez wspominek.

Zwrot następuję za to u autora testu - Xann odwraca kota ogonem i twierdzi, że cały zabieg został zrobiony specjalnie, ale w jakim celu? To podobno ma ujawnić już na początku listopada.
Dobrze kombinuje, bo to jedyny sposób żeby wyjść z twarzą z tej sytuacji. Szkoda tylko, że wysokie ego i mniemanie o sobie nie pozwala mu przyznać - ok, trochę przesadziłem z tymi owcami :)
Bo przecież przesadził...

Jeszcze jedna rzecz nie daje mi spokoju.
Na PiO surowo karane jest jakiekolwiek wprowadzanie użytkowników w błąd, nagminne reklamowanie i spamowanie. Tymczasem wydaje się, że samo PiO to poletko Xanna. No cóż, dobrze wiemy, że się znają dobrze z adminami - bo do tej pory żaden admin nie zabrał głosu w "owczym" temacie. Z kolei opowiedzieć się za kolegą widząc co on tam wypisuje to strzał w stopę.

UPDATE 08.11.2016 i TEST:)
No i bujamy się dalej na pograniczu pierwszej dziesiątki z frazą "Wypas owiec w bieszczadach", nadszedł czas aby wejść trochę wyżej, chyba jest już bezpiecznie i można zacząć mocniej linkować.
W topach na wypas owiec w bieszczadach ciągle te same strony: albo mocne albo mocne i starsze domeny od mojej, ale jak twierdzi autor pierwszego testu - trzeba jeszcze poczekać.

W zasadzie początek listopada miał przynieść nam jakieś zaskoczenie ale nic się nie wydarzyło, ten epicki strzał w kolano przejdzie z pewnością do historii i przy kolejnym spotkaniu przy flaszce będzie można się trochę pośmiać :)

A tymczasem temat wypas owiec w bieszczadach na forum PiO pokrywa się kurzem, zapewne dlatego, że wydarzyło się sporo więcej w ostatnich dniach (zobacz wpis Mobile First). Liczę jednak na jakiś skok o parę oczek do góry, trzymajcie kciuki :)

Mały offtop co prawda, ale link to link: SEO Hero. To kolejny test, zobaczymy jak zareaguje strona po paru linkach z wysokim TF.